Śledź nas na portalach społecznościowych

Firma INDUSTRIAL rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku od dystrybucji opakowań foliowych z folii PE dla branży przemysłowej i spożywczej. Wkrótce poszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby z nadrukiem flekso, laminaty dwu i trzywarstwowe z nadrukiem międzywarstwowym, dzięki którym firma zaistniała na nowych rynkach zbytu i znacznie zwiększyła swoją sprzedaż.

Systematyczny rozwój i reagowanie na popyt rynkowy spowodowały, że dziś firma „Industrial” jest już producentem folii LDPE. Jako producent staramy się w pełni spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Kontrahentów, dlatego też poszerzyliśmy ofertę o folie budowlane i opakowaniowe, które produkowane są z najwyższą starannością i z zastosowaniem najnowszych technologii.

Misją firmy jest dynamiczny rozwój oraz poszukiwanie coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań dla usprawnienia procesów produkcyjnych i uzyskania wysokiej jakości. Przyjęta strategia dbania o jakość produktów i obsługę klienta umożliwia nam pozyskiwanie coraz większej liczby Kontrahentów, w większości zainteresowanych długoterminową współpracą.

Mamy nadzieję, iż profesjonalne podejście do Klientów oraz zdobyte przez naszą kadrę wieloletnie doświadczenie przyniosą zadowolenie i korzyści dla Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy!